Ustvarjeno 04 Julij 2015 Zadnja posodobitev 04 Julij 2015
Avtor Super User

Aspirants Men -46
1. Timi ŠTOJS / SLOVENIJA - ALJESAN
2. Andrea CALZONI / ITALIJA

 

Aspirants Men -50
1. Andrzej HRUBY / POLSKA
2. Pawel ZABROCKI / POLSKA

 

Aspirants Men -55
1. Marinko ZARUBICA / ČRNA GORA - OLYMPICO
2. Nejc JEZERNIK / SLOVENIJA - PKBV CELJE
3. Uroš POSEDEL / SLOVENIJA - ALJESAN
3. Miloš JOKANOVIČ / REPUBLIKA SRPSKA
5. Adis FEJZULI / SLOVENIJA - ADK
5. Ivan ŽIVKOVIČ / REPUBLIKA SRPSKA

 

Aspirants Men -60
1. Tim TOPLAK / SLOVENIJA - ŠINTO
2. Wojcieeh GRONKIEWICZ / POLSKA
3. Nikola TRAJKOVIČ / SRBIJA - N&F ALEKSINAC
3. Christoph KELLNER / AVSTRIJA
5. Nemanja NOVAKOVIČ / REPUBLIKA SRPSKA
5. Filip JOVANOV / MAKEDONIJA - RISOVI
7. Žiga HALER / SLOVENIJA - DBV KATANA
7. Nikola PAPAZ / REPUBLIKA SRPSKA
9. Srđan PALJIČ / REPUBLIKA SRPSKA

 

Aspirants Men -66
1. Anselm BALTHASAR / AVSTRIJA
2. Tilen HADOLIN / SLOVENIJA - ALJESAN
3. Darko GRUJIČ / SRBIJA - N&F ALEKSINAC
3. Matti MUSUMECI / ITALIJA
5. Žiga NOVAK / SLOVENIJA - TABOR
5. Marko BUHAČ / REPUBLIKA SRPSKA
7. Rok SELKO / SLOVENIJA - DBV KATANA
7. Alen KOZOLE / SLOVENIJA - DBV IPPON
9. Martin JANISCH / AVSTRIJA
9. Braslav LEKIĆ / HRVAŠKA - ZAGREB
9. Zafirovski STEFAN / MAKEDONIJA - RISOVI
9. Nebojsa LAZIC / REPUBLIKA SRPSKA
13. Dragan DVOJAKOVSKI / MAKEDONIJA - RISOVI
13. Matjaž SIMONČIČ / SLOVENIJA - DBV IPPON
13. Luka NIMAC / HRVAŠKA - ZAGREB

 

Aspirants Men -73
1. Matej KNEZIČ / SLOVENIJA - DBV KATANA
2. Grega PEPEL / SLOVENIJA - PKBV CELJE
3. Daniele CECCHINI / ITALIJA
3. Michil WOJTCZYK / POLSKA
5. Christian SACHS / AVSTRIJA
5. Igor WOJDYGA / POLSKA
7. Aleksa ČOLOVIČ / ČRNA GORA - BUDVA
7. Boban BOGAVAC / ČRNA GORA - IPON
9. Dejan ŠKRBA / REPUBLIKA SRPSKA
9. Mario KLENOVŠEK / SLOVENIJA - DBV IPPON

 

Aspirants Men -81
1. Patryk KARKOSZ / POLSKA
2. Matija MIHALINEC - BRZAK / HRVAŠKA - ZAGREB
3. Luka Matić / HRVAŠKA - ZAGREB
3. Vuk MAŠANOVIČ / ČRNA GORA - BUDVA
5. Wid TUNJIĆ / HRVAŠKA - ZAGREB
5. Miloš KLISIC / ČRNA GORA - BUDVA

 

Aspirants Men +81
1. Patryk KARKOSZ / POLSKA
2. Neđeljko KOVAČ / REPUBLIKA SRPSKA
3. Filip ČULO / HRVAŠKA - ZAGREB
3. Alen ALIČ / SLOVENIJA - PKBV CELJE
5. Milan PEROVIČ / ČRNA GORA - BUDVA
5. Zdravko GORGIEV / MAKEDONIJA - RISOVI
7. Teodor PLEDZIEWICZ / POLSKA

 

Aspirants Women -52
1. Monika SOKOLOVSKA / POLSKA
2. Biljana MTROVIČ / ČRNA GORA - SOKO
3. Adele ZUNINO / ITALIJA
4. Jessica HAUSER / AVSTRIJA
5. Anna BIENIEK / POLSKA - ARASHI TEAM

 

Aspirants Women -57
1. Jessica SCRICCIOLO / ITALIJA
2. Martina PORCILE / ITALIJA
3. Valerija JOVIC / REPUBLIKA SRPSKA
3. Magdalena GIEC / POLSKA
5. Lara JELIČ / SLOVENIJA - ŠD SIBOR
5. Dajana DUGONJEVAC / REPUBLIKA SRPSKA
7. Sara VANOVAC / REPUBLIKA SRPSKA
7. Aleksandra STEVANOVIČ / REPUBLIKA SRPSKA

 

Aspirants Women -63
1. Alice BARTOCCETTI / ITALIJA
2. Kristina JANISCH / AVSTRIJA
3. Mateja BENCE / SLOVENIJA - DBV IPPON
4. BENCE Mojca / SLOVENIJA - DBV IPPON

 

Aspirants Women -70
1. Agnieszka JAKUBIEL / POLSKA
2. Anja LAZNIK / SLOVENIJA - ALJESAN
3. Kristina AČIMOVIČ / SRBIJA - HEIANDO
4. Lucija MASNJAK / HRVAŠKA - ZAGREB
5. Jelena ROGANOVIČ / ČRNA GORA - SOKO

 

Aspirants women +70
1. Amadea KRAUT / SLOVENIJA - TABOR

 

Juniors Men -62
1. Luca TERRINONI / ITALIJA
2. Eryk PORASZKA / POLSKA
3. Nikola BARNA / SRBIJA - HEIANDO
4. Tim TOPLAK / SLOVENIJA - ŠINTO

 

Juniors Men -69
1. Mateusz SPORYS / POLSKA
2. Anže VUJČIČ / SLOVENIJA - ADK
3. Andrea TERRINONI / ITALIJA
3. Žiga PEPEL / SLOVENIJA - PKBV CELJE
5. Mladjan GRUJIČ / SRBIJA - N&F ALEKSINAC
5. Žan ARTELJ / SLOVENIJA - ALJESAN
7. Kristijan KEŽMAN / SLOVENIJA - DBV KATANA
7. Danijel STEFANOVIČ / SRBIJA - N&F ALEKSINAC
9. David KOLOŠIČ / SLOVENIJA - ADK
9. Aljaž SELAN / SLOVENIJA - OPP BREZJE
9. Marko BOŽOVIČ / ČRNA GORA - IPON
9. Marko VUJKOVIC / ČRNA GORA - SOKO

 

Juniors Men -77
1. Raphael SLATNER / AVSTRIJA
2. Nikola PRODANOVIČ / ČRNA GORA - SOKO
3. Božo BOBIČ / REPUBLIKA SRPSKA
3. Tomasz DOBRZYNSKI / POLSKA
5. Matej FILIPČIĆ / HRVAŠKA - ZAGREB
5. Milan TUBIC / REPUBLIKA SRPSKA
7. Stevan MAJDAK / ČRNA GORA - SOKO
7. Jaša ČERNE / SLOVENIJA - ADK
9. Kamil MERTA / POLSKA - ARASHI TEAM
9. Dimitar NIKOLOVSKI / MAKEDONIJA - RISOVI
9. Momčilo BJELAN / REPUBLIKA SRPSKA

 

Juniors Men -85
1. Tomasz DOBRZYNSKI / POLSKA
2. Goran TUBIC / REPUBLIKA SRPSKA
3. Žiga VOCOVNIK / SLOVENIJA - TABOR
3. Filip AČIMOVIČ / SRBIJA - HEIANDO
5. Petar KARAN / REPUBLIKA SRPSKA
5. Ambrogio MURTAS / ITALIJA
7. Valentino ZATEK / HRVAŠKA - ZAGREB
7. Petar HERAKOVIĆ / HRVAŠKA - ZAGREB
9. Milan VUČENOVIČ / REPUBLIKA SRPSKA

 

Juniors Men -94
1. Stefan KOVAČEVIČ / SRBIJA - HEIANDO
2. Nemanja PRNJIĆ / REPUBLIKA SRPSKA
3. Ivica ČUBIĆ / HRVAŠKA - ZAGREB
4. Mario MIJIČ / HRVAŠKA - ZAGREB
5. Uroš TRČAK / SLOVENIJA - ADK

 

Juniors Men +94
1. Francesco DI PLACIDO / ITALIJA
2. Nemanja RAPIČ / REPUBLIKA SRPSKA
3. Igor KUZMANOVIČ / SLOVENIJA - ADK
4. Alen BREZNIK / SLOVENIJA - ADK

 

Juniors Women -55
1. Agnieszka BERGIER / POLSKA
2. Martina DIGHERO / ITALIJA
3. Aleksandra DOPIERALA / POLSKA
3. Michaela BAUMHOLZER / AVSTRIJA
5. Irma PIRC / SLOVENIJA - ADK
5. Justyna HRUBY / POLSKA
7. Lidija RISOJEVIC / AVSTRIJA
7. Biljana MITROVIČ / ČRNA GORA - SOKO
9. Lara JELIČ / SLOVENIJA - ŠD SIBOR
9. Karolina CHOJHOWSKA / POLSKA

 

Juniors Women -62
1. Alessandra CERBINI / ITALIJA
2. Barbara STIPLOŠEK / SLOVENIJA - ALJESAN
3. Mahalia SLATNER / AVSTRIJA
4. Anastazija PETROVIC / ČRNA GORA - SOKO

 

Juniors Women -70
1. Magdalena KORZYSTKA / POLSKA
2. Ivana BARAC / ČRNA GORA - IPON
3. Jelena STEVANIČ / REPUBLIKA SRPSKA

 

Juniors Women +70
1. Karolina RAK / POLSKA
2. Izabela KORZYSTKA / POLSKA
3. Vanja ŠUKALO / REPUBLIKA SRPSKA
4. Nina PAPAZ / REPUBLIKA SRPSKA
5. Monika LESKA / POLSKA - ARASHI TEAM

 

Seniors Men -62
1. Marko ŠIKONJA / SLOVENIJA - NINJA
2. Konrad NOWICKI / POLSKA
3. Nenad RISTIC / AVSTRIJA
3. Zoran KAČIČNIK / SLOVENIJA - ADK
5. Ram Al SABTI / SLOVENIJA - ADK
5. Rožle KAUČIČ / SLOVENIJA - PKBV CELJE
7. Janez JALOVEC / SLOVENIJA - ŠD SIBOR
7. Dejan ČERPNJAK / SLOVENIJA - ADK

 

Seniors Men -69
1. Marek KRECIELEWSKI / POLSKA
2. Aleš VERBOVŠEK / SLOVENIJA - PKBV CELJE
3. Bartoloniej BEDNARCZYK / POLSKA
3. Andrej CEŠEK / SLOVENIJA - DBV IPPON
5. Bojan PERKO / SLOVENIJA - ADK
5. Gašper PLEVEL / SLOVENIJA - SAMURAJ
7. Adel NAKIČEVIČ / SLOVENIJA - ADK
7. Tadej JERMAN / SLOVENIJA - NINJA
9. Tomaž JALOVEC / SLOVENIJA - ŠD SIBOR
9. Matej TEREK / SLOVENIJA - SAMURAJ
9. Adnan BITIČ / REPUBLIKA SRPSKA
9. Raphael PAP / AVSTRIJA
13. Anton FRICELJ / SLOVENIJA - SAMURAJ
13. Matjaž PAJK / SLOVENIJA - DBV IPPON
13. Benjamin PAJK / SLOVENIJA - DBV IPPON
17. Marco RICCI / HRVAŠKA - ZAGREB

 

Seniors Men -77
1. Grzegorz BIEGANSKI / POLSKA
2. Marek KRECIELEWSKI / POLSKA
3. Lorenzo ARMINO / ITALIJA
3. Franz KEINDL / AVSTRIJA
5. Danijel BLAŽIČ / REPUBLIKA SRPSKA
5. Mattia CIRELLI / ITALIJA
7. Borislav MILOJEVIČ / SRBIJA - N&F ALEKSINAC
7. Tadej ČUTUK / SLOVENIJA - BUSHIDO
9. Mitja ZADRAVEC / SLOVENIJA - ADK
9. Thomas HAIDER / AVSTRIJA
9. Ivan PUŠIĆ / HRVAŠKA - ZAGREB
9. Bojan POPOVIČ / SLOVENIJA - ŠK SIBOR
13. Viktor VELINOV / MAKEDONIJA - RISOVI
13. Robert GAJECKI / POLSKA - ARASHI TEAM
13. Rok JUŽNA / SLOVENIJA - PKBV CELJE
13. David GOTOVAC / SLOVENIJA - ŠK SIBOR

 

Seniors Men -85
1. Rafal RISS / POLSKA
2. Tomasz KRAJEWSKI / POLSKA
3. Florian HASSL / AVSTRIJA
3. Lazar VUČKOVIČ / REPUBLIKA SRPSKA
5. Miloš ARSIČ / SRBIJA - N&F ALEKSINAC
5. Dominik GARNEŠ / SLOVENIJA - SAMURAJ
7. David MARIN / SLOVENIJA - ADK
7. Norbert HOFBAUER / AVSTRIJA
9. Matej SELAN / SLOVENIJA - OPP BREZJE
9. Nemanja JANČURIČ / SRBIJA - HEIANDO
9. Uroš KOŠIR / SLOVENIJA - SAMURAJ
9. Mihael MARTINEC / HRVAŠKA - ZAGREB

 

Seniors Men -94
1. Benjamin LAH / SLOVENIJA - PKBV CELJE
2. Roberto CRISPOLTI / ITALIJA
3. Tomasz SZEWCZAK / POLSKA
3. Jacek SZEWCZAK / POLSKA
5. Rok KONCILIA / SLOVENIJA - ADK
5. Rafal RISS / POLSKA
7. Ivica NIKOLOV / MAKEDONIJA - RISOVI
7. Milan STANISAVLJEVIČ / SRBIJA - N&F ALEKSINAC
9. Hrvoje TKALČEVIĆ / HRVAŠKA - ZAGREB
9. Dejan HARAPIN / SLOVENIJA - DBV KATANA
9. Tomaž RADEŠČEK / SLOVENIJA - BUSHIDO

 

Seniors Men +94
1. Jacek SZEWCZAK / POLSKA
2. Mladen JOKMANOVIČ / ČRNA GORA - STARA VAROŠ
3. Nikola PIPINIĆ / HRVAŠKA - ZAGREB
3. Urban ČEŠAREK / SLOVENIJA - ŠD SIBOR
5. Ivan BARAC / ČRNA GORA - IPON
5. Matija PERUŠ / SLOVENIJA - ADK
7. Marco FERRETTI / ITALIJA

 

Seniors Women -55
1. Martyna BIERONSKA / POLSKA
2. Anastasia TONELLI / ITALIJA
3. Agnieszka BERGIER / POLSKA

 

Seniors Women -62
1. Tamara STRNAD / SLOVENIJA - BUSHIDO
2. Sabrina SOLIANI / ITALIJA
3. Martyna BIERONSKA / POLSKA
3. Viola GASPERINI / ITALIJA
5. Klaudia DABEK / POLSKA
5. Anastasia TONELLI / ITALIJA
7. Monia COGORNI / ITALIJA
7. Anastazija PETROVIC / ČRNA GORA - SOKO
9. Helena POTOKAR / SLOVENIJA - OPP BREZJE
9. Annika PAP / AVSTRIJA

 

Seniors Women -70
1. Laura BOCO / ITALIJA
2. Andreja JAKŠE / SLOVENIJA - BUSHIDO
3. Ines PEVEC / SLOVENIJA - SAMURAJ

 

Seniors Women +70
1. Sabina PREDOVNIK / SLOVENIJA - ALJESAN
2. Bianca FEICHTLBAUER / AVSTRIJA

 

Aspirant DUO man
1. Saša VUČETIČ, Filip PEŠIČ / ČRNA GORA - BUDVA
2. Jure JAMBROVIČ, Miha JAMBROVIČ / SLOVENIJA - ALJESAN

 

Aspirant DUO MIX
1. Marija KALJEVIČ, Filip PEŠIČ / ČRNA GORA - BUDVA

 

Aspirant DUO women
1. Jelena STANIČ, Jelena VIDAKOVIČ / ČRNA GORA - BUDVA
2. Marija DJUKIČ, Lidija JOKIČ / ČRNA GORA - BUDVA
3. Nina MARKOVIČ, Jelena ROGANOVIČ / ČRNA GORA - SOKO
3. Sandra JUNGWIRTH, Bianca ZELLER / AVSTRIJA
5. Nika ARTELJ, Lea POSEDEL / SLOVENIJA - ALJESAN
5. Katharina KAFER, Jaqueline HORAK / AVSTRIJA

 

Juniors DUO man
1. Roland RIEGL, Gernot RIEGL / AVSTRIJA
2. Aleksandar MORAČANIN, Stefan VUKOTIČ / ČRNA GORA - BUDVA
3. Mariusz GORGON, Michal MIKODA / POLSKA - ARASHI TEAM

 

Juniors DUO MIX
1. Anastazija PETROVIC, Stevan MAJDAK / ČRNA GORA - SOKO

 

Juniors DUO women
1. Jessica CASTELLANI, Martina PACIOSELLI / ITALIJA
2. Nina MARKOVIČ, Jelena ROGANOVIČ / ČRNA GORA - SOKO
3. Jelena STANIČ, Jelena VIDAKOVIČ / ČRNA GORA - BUDVA
4. Biljana MITROVIČ, Anastazija PETROVIC / ČRNA GORA - SOKO
5. Marija DJUKIČ, Lidija JOKIČ / ČRNA GORA - BUDVA

 

Seniors DUO man
1. Aleksandar MORAČANIN, Stefan VUKOTIČ / ČRNA GORA - BUDVA
2. Gernot RIEGL, Stephan HEISE / AVSTRIJA
3. Gregor HARTMAN, Mehmed TELALOVIČ / SLOVENIJA - ADK

 

Seniors DUO MIX
1. Dragan MAKSIMOVIČ, Jelena VIDAKOVIČ / ČRNA GORA - BUDVA
2. Anastazija PETROVIC, Stevan MAJDAK / ČRNA GORA - SOKO
3. Karolina NOWAK, Michal JUSZCZYK / POLSKA - ARASHI TEAM

 

Seniors DUO women
1. Andrea GRUBER, Vera BICHLER / AVSTRIJA
2. Anastazija PETROVIC, Biljana MITROVIC / ČRNA GORA - SOKO
3. Sara MAZZESCHI, Agnese BRIZZI / ITALIJA

 

Documents