Ustvarjeno 09 Junij 2016 Zadnja posodobitev 09 Junij 2016
Avtor Super User

Vse člane kluba obveščamo, da bo naš klub, Ju-jitsu klub ADK Maribor pripravil redno letno polaganje po pasovih. Polaganje bo organizirano v prostorih kluba, telovadnica kopališča Pristan, dne 24.06.2016 z pričetkom ob 16.00 uri. K izpitu lahko pristopijo vsi kandidati do vključno II KYU – moder pas. Prijavno listo dobite v prostorih kluba.

 

Po končanem polaganju pasov bo klub v klubskih prostorih pripravil krajše druženje ob zaključku sezone 2015/2016. Vabljeni vsi člani kluba in starši članov, člani upravnega odbora in vodstva kluba, ter ostali simpatizerji ju-jitsu športa. Prijave prav tako zbiramo v prostorih kluba ali na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

 

Milan Borko
Ju-jitsu klub ADK Maribor
predsednik