Fighting / Newaza

Name Surname Club Country Category
DAVID MITTERER TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight SEN M -62
DANIEL TREMEL TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight SEN M -69
LUKAS URAK TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight SEN M -69
ADRIAN SCHMIDT TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight SEN M -77
BENJAMIN PIRNAT KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight SEN M -77
DAVID BALABAN JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight SEN M -77
JOSIP VUJANIĆ BLACK BELT ZAGREB HRVAŠKA Fight SEN M -77
MATTHIAS WEISZ TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight SEN M -77
TIM TOPLAK JJK SHINTO SLOVENIJA Fight SEN M -77
FILIP VUJANIĆ BLACK BELT ZAGREB HRVAŠKA Fight SEN M -85
DANIEL HEISSENBERGER TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight SEN M -94
MATIJA BODIŠ BLACK BELT ZAGREB HRVAŠKA Fight SEN M +94
MILAN STANISAVLJEVIĆ N&F ALEKSINAC SRBIJA Fight SEN M +94
TAMARA RADOŠEVIĆ JJK "SLAVIJA" ISTOČNO SARAJEVO REPUBLIKA SRPSKA Fight SEN W -52
TANITA KOLAR KBV SENSHI SLOVENIJA Fight SEN W -52
RAMONA LIXANDRU SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight SEN W -57
BARBARA SITER KBV SENSHI SLOVENIJA Fight SEN W -63
LENA KOSTANJŠEK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight SEN W -63
LISA FUHRMANN TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight SEN W -63
NASTJA SIMČIČ ŠD NINJA SLOVENIJA Fight SEN W -63
BIANCA FEICHTLBAUER SELBSTVERTEIDIGUNG JIU-JITSU SALZBURG AVSTRIJA Fight SEN W +70
LAURA SCHMIDT TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight SEN W +70
JOVAN NIKOLISKI OSENSEI ŠTIP MAKEDONIJA Fight U10 M -21
LUKA MUCIČ KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U10 M -24
MAKS RAK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U10 M -24
VUK TOMAŠEVIĆ PANDA HERCEG NOVI ČRNA GORA Fight U10 M -24
BOŽO TOMAŠEVIĆ PANDA HERCEG NOVI ČRNA GORA Fight U10 M -27
DIMITRI RADEV OSENSEI ŠTIP MAKEDONIJA Fight U10 M -27
LAN SLANA KOS JJK NIPPON LENART SLOVENIJA Fight U10 M -27
MIHA KLINC KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U10 M -27
ROK VYBIHAL KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U10 M -27
VUK VIDOVIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Fight U10 M -30
LIAN TUZLAK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U10 M -34
MARKO KOVAČEVIĆ JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U10 M -34
RENE LAVRIN KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U10 M -34
SERGEJ TOPIĆ JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U10 M -38
EMA OCVIRK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U10 W -32
ŠPELA LEDNIŠEK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U10 W -40
MILA ZUPANC KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U10 W +40
ALEXANDER NEMES BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET MADŽARSKA Fight U12 M -30
LUKAS ALEXANDER SPORT-VEREINIGUNG SCHWECHAT SEKTION JIU JITSU AVSTRIJA Fight U12 M -30
TOTH LAURENZ SPORT-VEREINIGUNG SCHWECHAT SEKTION JIU JITSU AVSTRIJA Fight U12 M -30
VALENTINO PAVLIČ JJK NIPPON LENART SLOVENIJA Fight U12 M -30
VITO EGGHART JJK NIPPON LENART SLOVENIJA Fight U12 M -30
BLOZIC MARKO SPORT-VEREINIGUNG SCHWECHAT SEKTION JIU JITSU AVSTRIJA Fight U12 M -34
ĐORĐE RAČIĆ JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U12 M -34
LUKAS ANDREAS SPORT-VEREINIGUNG SCHWECHAT SEKTION JIU JITSU AVSTRIJA Fight U12 M -34
UROŠ CIZEJ KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U12 M -34
ALEKSA SPASIĆ N&F ALEKSINAC SRBIJA Fight U12 M -38
JOVAN NADJ HEIAN DOO TEMERIN SRBIJA Fight U12 M -38
ANEJ REŠL ŠD NIKAN SLOVENIJA Fight U12 M -42
HARTMUT RAAB TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U12 M -42
IVAN VIDOVIĆ HEIAN DOO TEMERIN SRBIJA Fight U12 M -42
ANŽE ULAGA KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U12 M -46
JOVAN VLAJKOVIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Fight U12 M -46
YIGIT METEHAN SPORT-VEREINIGUNG SCHWECHAT SEKTION JIU JITSU AVSTRIJA Fight U12 M -46
ANDRIJA SAVIČIĆ JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U12 M -50
LUKA UKMAR KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U12 M -50
VASJA ZUPANC KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U12 M -50
NINA BLAGOJEVIC TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U12 W -28
ROBERTA BLANĂ SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight U12 W -28
NEJA ZOREC KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U12 W -32
ELENA BANSKI HEIAN DOO TEMERIN SRBIJA Fight U12 W -36
ELENA VULETA TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U12 W -36
IVANA VIDOVIĆ HEIAN DOO TEMERIN SRBIJA Fight U12 W -36
ANDJELA OBRADOVIĆ HEIAN DOO TEMERIN SRBIJA Fight U12 W -48
MARIO POPA SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight U14 M -30
PETER GOLOB JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U14 M -30
IVAN OSTOJIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Fight U14 M -34
JOVAN CVETANOVIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Fight U14 M -34
ZORAN KOLEVSKI DAN-KJU SKOPJE MAKEDONIJA Fight U14 M -34
GAL ZAVASNIK JJK NIPPON LENART SLOVENIJA Fight U14 M -38
DANIJEL GRBIĆ IPON MODRIČA REPUBLIKA SRPSKA Fight U14 M -42
JURE SIRK JJK NIPPON LENART SLOVENIJA Fight U14 M -42
LUCA WALECZKA TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U14 M -42
ĐORĐE ROŽIĆ JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U14 M -46
EDIN MURKIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Fight U14 M -46
JAN DIVJAK SIBOR INOTHERM SLOVENIJA Fight U14 M -46
LUKA DROFENIK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U14 M -46
DANIL NIKOLISKI OSENSEI ŠTIP MAKEDONIJA Fight U14 M -50
DOMONKOS BAJÁRI BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET MADŽARSKA Fight U14 M -50
JAKIM KOLEVSKI DAN-KJU SKOPJE MAKEDONIJA Fight U14 M -50
LAN PRAH IPPON SEVNICA SLOVENIJA Fight U14 M -50
MILOŠ MILJEVIĆ JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U14 M -50
RADU TUDOR SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight U14 M -50
ADRIAN ALEXANDRU SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight U14 M -55
BENJAMIN ŠARIČ ŠD NINJA SLOVENIJA Fight U14 M -55
JAKA PUČNIK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U14 M -55
MATIJA KRUPLJANIN JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U14 M -55
DÁNIEL SZÁRAZ BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET MADŽARSKA Fight U14 M -60
DAVID VLAHOVIČ ŠD NINJA SLOVENIJA Fight U14 M -60
TILEN LEDINŠEK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U14 M -60
TJAN OMERZEL IPPON SEVNICA SLOVENIJA Fight U14 M -60
ELKADIR XHELADINI JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U14 M +66
INES ZABRET FLORIJANČIČ KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U14 W -36
ANA CUCEK JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U14 W -40
AJDA STRITAR IPPON SEVNICA SLOVENIJA Fight U14 W -44
LEONIE ZIEGLER TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U14 W -44
HANA FILIPOVSKI JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U14 W -52
IVA HORVAT ŠD NINJA SLOVENIJA Fight U14 W -52
IZA CVELBAR IPPON SEVNICA SLOVENIJA Fight U14 W -52
MAJA OCVIRK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U14 W -52
NELI ĆORIĆ JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U14 W -52
SZÓFIA MERCEDESZ NEMES BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET MADŽARSKA Fight U14 W -52
TINKARA GOLJA SIBOR INOTHERM SLOVENIJA Fight U14 W -52
EMMA SCHWARZBARTH TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U14 W -57
LAURA ZAJC SIBOR INOTHERM SLOVENIJA Fight U14 W -57
TJAŠA LEVSTIK JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U14 W -57
KATARINA SMOLOVI PANDA HERCEG NOVI ČRNA GORA Fight U14 W +57
ZALA MIKLAVC KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U14 W +57
ROKI KIKEC JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U16 M -50
DAVID KORES URLEP JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U16 M -55
DAVID BAUER TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U16 M -55
LUKA GOVEDARICA PANDA HERCEG NOVI ČRNA GORA Fight U16 M -55
LUKA STANOJEVIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Fight U16 M -55
PAVLE GOTOVAC JJK "SLAVIJA" ISTOČNO SARAJEVO REPUBLIKA SRPSKA Fight U16 M -55
PAVLE KOVAČEVIĆ JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U16 M -55
SEBASTIAN GÖTZ TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U16 M -55
STEFAN MILETIČ IPPON SEVNICA SLOVENIJA Fight U16 M -55
TIM ZAVRŠKI KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U16 M -55
BENJAMIN EGRI-RONAI BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET MADŽARSKA Fight U16 M -60
CĂTĂLIN ALEXANDRU SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight U16 M -60
DUŠAN VUJANOVIĆ JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U16 M -60
KARIC ADEM SPORT-VEREINIGUNG SCHWECHAT SEKTION JIU JITSU AVSTRIJA Fight U16 M -60
MÁTÉ KOPCSÁNYI BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET MADŽARSKA Fight U16 M -60
MLADEN MILOVANOVIĆ N&F ALEKSINAC SRBIJA Fight U16 M -60
NINO SKRINJAR JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U16 M -60
PRIMOŽ LEVSTIK JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U16 M -60
VLAD MIHĂILĂ SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight U16 M -60
ANŽE GOLEŽ SIBOR INOTHERM SLOVENIJA Fight U16 M -66
ČRT ČUČKO JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U16 M -66
DORIN OFAK SIBOR INOTHERM SLOVENIJA Fight U16 M -66
FILIP MARINKOVIĆ JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U16 M -66
LUKA SIRŠE KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U16 M -66
NIKOLA PETROVIĆ N&F ALEKSINAC SRBIJA Fight U16 M -66
TADEJ CIZEJ KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U16 M +73
LOLA EGRI-FISCHER BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET MADŽARSKA Fight U16 W -44
LENA POKORNY TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U16 W -48
NAĐA TEPIĆ JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U16 W -48
ZOJA KRAMER KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U16 W -48
ANĐELA ŽDRALE JJK "SLAVIJA" ISTOČNO SARAJEVO REPUBLIKA SRPSKA Fight U16 W -52
ZALA KOSTANJŠEK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U16 W -52
ANASTASIJA GRBIĆ IPON MODRIČA REPUBLIKA SRPSKA Fight U16 W -57
DUNJA JOVETIĆ HEIAN DOO TEMERIN SRBIJA Fight U16 W -57
MILANA MILEV HEIAN DOO TEMERIN SRBIJA Fight U16 W -63
NUŠA FILIPOVSKI JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U16 W -63
ŠPELA CIZEJ KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U16 W -63
SVETLANA JERINIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Fight U16 W -63
VLADAN POPENGOV HEIAN DOO TEMERIN SRBIJA Fight U18 M -55
DALIAN NOREE TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U18 M -60
DEAN BLAŽIĆ JJK "SLAVIJA" ISTOČNO SARAJEVO REPUBLIKA SRPSKA Fight U18 M -60
LUKAS BAUER TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U18 M -60
OVIDIU TUDOR SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight U18 M -60
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ JJK "SLAVIJA" ISTOČNO SARAJEVO REPUBLIKA SRPSKA Fight U18 M -66
ALEXANDER BAUER TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U18 M -66
IGOR CRNIČ HEIAN DOO TEMERIN SRBIJA Fight U18 M -66
LEON GLUK JJK SAMURAJ SLOVENIJA Fight U18 M -66
PAVLE DJURISIC FENIX PODGORICA ČRNA GORA Fight U18 M -66
ROKO SIMONIĆ BLACK BELT ZAGREB HRVAŠKA Fight U18 M -66
ALEKSA RADULOVIC FENIX PODGORICA ČRNA GORA Fight U18 M -73
ALEXANDER ROKAS TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U18 M -73
TIMOTEJ POKRAJAC KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U18 M -73
DAVID TOASO-MIHALY TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U18 M -81
DÁNIEL METZ BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET MADŽARSKA Fight U18 M -81
JULIJAN ZAKONJŠEK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U18 M -81
LAZAR MATIĆ JJK "SLAVIJA" ISTOČNO SARAJEVO REPUBLIKA SRPSKA Fight U18 M +81
URBAN JAZBEC IPPON SEVNICA SLOVENIJA Fight U18 M +81
ADINA MIHĂILĂ SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight U18 W -44
CELESTINA PĂUNESCU SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight U18 W -48
HANA PRAVICA BLACK BELT ZAGREB HRVAŠKA Fight U18 W -52
RIA PANAITESCU SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight U18 W -52
ANASTASIJA GRBIĆ IPON MODRIČA REPUBLIKA SRPSKA Fight U18 W -57
LOTI ČUFER ŠD NINJA SLOVENIJA Fight U18 W -57
MILICA ZERADJANIN HEIAN DOO TEMERIN SRBIJA Fight U18 W -57
TARA ŠTELCAR JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U18 W -57
VANESSA KLINGER TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U18 W -57
SVETLANA JERINIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Fight U18 W -63
DEA NADLUČNIK JJK SAMURAJ SLOVENIJA Fight U18 W -70
KLARA ŽALUD BLACK BELT ZAGREB HRVAŠKA Fight U18 W -70
KATERINA ACEVSKA DAN-KJU SKOPJE MAKEDONIJA Fight U18 W +70
LJUBICA DAMJANOVIĆ JJK "SLAVIJA" ISTOČNO SARAJEVO REPUBLIKA SRPSKA Fight U18 W +70
PIA DROBNE JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U18 W +70
DALIAN NOREE TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U21 M -62
RAŠKO KARAMAN STUDENT NOVI SAD SRBIJA Fight U21 M -62
BRANDON CHRISTOPHER ESCALONA TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U21 M -69
GAL KAMENŠEK KBV SENSHI SLOVENIJA Fight U21 M -69
MAJ KRAŠEVEC JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U21 M -69
PAVLE ŠKRBA JJK "SLAVIJA" ISTOČNO SARAJEVO REPUBLIKA SRPSKA Fight U21 M -69
STEFAN ČUBRILO STUDENT NOVI SAD SRBIJA Fight U21 M -69
ALEXANDER ROKAS TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U21 M -77
ANDRAŽ ŽLINDRA SIBOR INOTHERM SLOVENIJA Fight U21 M -77
BENJAMIN PIRNAT KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U21 M -77
DAVID BALABAN JJK MINOTAUR B.LUKA REPUBLIKA SRPSKA Fight U21 M -77
FILIP TRIVUNOVIĆ STUDENT NOVI SAD SRBIJA Fight U21 M -77
IVAN KUKULJEVIĆ SAKCINSKI BLACK BELT ZAGREB HRVAŠKA Fight U21 M -77
MARIUS DUMITRESCU SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Fight U21 M -77
MATTHIAS WEISZ TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U21 M -77
DAVOR BUJAK JJK "SLAVIJA" ISTOČNO SARAJEVO REPUBLIKA SRPSKA Fight U21 M -85
NIKOLA VASOVIĆ PANDA HERCEG NOVI ČRNA GORA Fight U21 M -85
ȘTEFAN STAN GHEPESDOJO ROMUNIJA Fight U21 M -85
DEJAN GOLIJAN JJK "SLAVIJA" ISTOČNO SARAJEVO REPUBLIKA SRPSKA Fight U21 M -94
DEJAN DROBNE JJK ADK MARIBOR SLOVENIJA Fight U21 M -94
LOVRO DIVJAK SIBOR INOTHERM SLOVENIJA Fight U21 M -94
NEMANJA PEJČIĆ N&F ALEKSINAC SRBIJA Fight U21 M +94
MAŠA MEDVEŠEK IPPON SEVNICA SLOVENIJA Fight U21 W -57
LENA KOSTANJŠEK KBV FUDOSHIN SLOVENIJA Fight U21 W -63
LISA FUHRMANN TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Fight U21 W -63
NASTJA SIMČIČ ŠD NINJA SLOVENIJA Fight U21 W -63
TJAŠA ARNIČ JJK SAMURAJ SLOVENIJA Fight U21 W +70
ADRIAN SCHMIDT TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Ne waza SEN M -77
TIM TOPLAK JJK SHINTO SLOVENIJA Ne waza SEN M -77
ZORAN JANDRIĆ ŠD RDEČI OREL SLOVENIJA Ne waza SEN M -77
DAVOR RADOJEVIĆ ŠD RDEČI OREL SLOVENIJA Ne waza SEN M -85
DRAGOLJUB GRBIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Ne waza SEN M -85
ALEKSANDAR TOMIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Ne waza SEN M +94
MERSIM JULEVIĆ ŠD RDEČI OREL SLOVENIJA Ne waza SEN M +94
SLOBODAN BLAGOJEVIC TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Ne waza SEN M +94
RAMONA LIXANDRU SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Ne waza SEN W -57
MARIO POPA SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Ne waza U14 M -30
IVAN OSTOJIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Ne waza U14 M -34
JOVAN CVETANOVIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Ne waza U14 M -34
DANIJEL GRBIĆ IPON MODRIČA REPUBLIKA SRPSKA Ne waza U14 M -42
EDIN MURKIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Ne waza U14 M -46
RADU TUDOR SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Ne waza U14 M -50
ADRIAN ALEXANDRU SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Ne waza U14 M -55
ROBERTA BLANĂ SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Ne waza U14 W -28
LEONIE ZIEGLER TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Ne waza U14 W -44
LUKA STANOJEVIĆ JJK LOZNICA SRBIJA Ne waza U16 M -55
CĂTĂLIN ALEXANDRU SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Ne waza U16 M -60
VLAD MIHĂILĂ SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Ne waza U16 M -60
OVIDIU TUDOR SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Ne waza U18 M -60
FILIP GROS ŠD RDEČI OREL SLOVENIJA Ne waza U18 M -73
ADINA MIHĂILĂ SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Ne waza U18 W -44
RIA PANAITESCU SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Ne waza U18 W -52
SABRINA BLÜMEL TEAM AUSTRIA AVSTRIJA Ne waza U18 W -63
DEA NADLUČNIK JJK SAMURAJ SLOVENIJA Ne waza U18 W -70
MARIAN IOSIF GHIDUC VIPGUARD ROMUNIJA Ne waza U21 M -62
ADRIAN COSTEA VIPGUARD ROMUNIJA Ne waza U21 M -69
TILEN PAPEŽ ŠD NINJA SLOVENIJA Ne waza U21 M -69
MARIUS DUMITRESCU SPARTACUS 2001 ROMUNIJA Ne waza U21 M -77
ŽAN STAREŠINIČ ŠD NINJA SLOVENIJA Ne waza U21 M -77
ȘTEFAN STAN GHEPESDOJO ROMUNIJA Ne waza U21 M -85
LUKA BOJANIĆ JJK "SLAVIJA" ISTOČNO SARAJEVO REPUBLIKA SRPSKA Ne waza U21 M -94
ANDRAŽ ŠTERK ŠD NINJA SLOVENIJA Ne waza U21 M +94
DAVID PEZDIRC - BOŽIČ ŠD NINJA SLOVENIJA Ne waza U21 M +94
TJAŠA ARNIČ JJK SAMURAJ SLOVENIJA Ne waza U21 W +70

Duo

Name Surname Name Surname Club Category Country
DAVID MITTERER MARTIN TREMETZBERGER TEAM AUSTRIA SEN DUO M Avstrija
MERLIN NICOLAI MORITZ NICOLAI SV ESTING SEN DUO M Nemčija
SARAH GSCHOßMANN SABRINA GSCHOßMANN SV GENDORF-BURGKIRCHEN SEN DUO W Nemčija
TINA PELC SARA BESAL SIBOR INOTHERM SEN DUO W Slovenija
ENEJ TKALEC MIHA ROGALE SIBOR INOTHERM U10 DUO M Slovenija
ALJAŽ KOŽUH LIZA RUS SIBOR INOTHERM U10 DUO MIX Slovenija
NEJC HRASTAR NAJA IBRAHIMAGIČ SIBOR INOTHERM U10 DUO MIX Slovenija
ALMA MUJEZINOVIČ MAŠA ROŽMAN DBV KATANA U10 DUO W Slovenija
ALEN SREŠ DŽENAN BATAKOVIĆ ŠD NIKAN U12 DUO M Slovenija
TRISTAN LABAŠ ALEX DREISIEBNER ŠD NIKAN U12 DUO M Slovenija
MAŠA ROŽMAN MARKO ROŽMAN DBV KATANA U12 DUO MIX Slovenija
TIM PAVLIČ NIKA GORNIK SIBOR INOTHERM U12 DUO MIX Slovenija
TINA ZAJC MIHA KRIŽ SIBOR INOTHERM U12 DUO MIX Slovenija
TANAJA ANŽUR ANAMARIJA VOLF SIBOR INOTHERM U12 DUO W Slovenija
TINA ZAJC NIKA GORNIK SIBOR INOTHERM U12 DUO W Slovenija
NEJC KOTAR MATEJ KOTAR SIBOR INOTHERM U14 DUO M Slovenija
NEJC KOTAR SEBASTJAN LEGAN SIBOR INOTHERM U14 DUO M Slovenija
JAN DIVJAK LAURA ZAJC SIBOR INOTHERM U14 DUO MIX Slovenija
EVELIN KOŽUH HANA RUS SIBOR INOTHERM U14 DUO W Slovenija
KLARA KRIŽ LARISA ANŽUR SIBOR INOTHERM U14 DUO W Slovenija
ANŽE GOLEŽ ENEJ ŽAGAR SIBOR INOTHERM U16 DUO M Slovenija
TARIK SOFTIČ MATIC LESKOVAR DBV KATANA U16 DUO M Slovenija
NELI PODLOGAR JAKA DIVJAK SIBOR INOTHERM U16 DUO MIX Slovenija
NAJA POJE MIHELIČ LANA POJE MIHELIČ SIBOR INOTHERM U16 DUO W Slovenija
SARA DIVJAK NEŽA LEVSTIK SIBOR INOTHERM U16 DUO W Slovenija
NIKA KOTAR LUKA ČIROVIĆ SIBOR INOTHERM U18 DUO MIX Slovenija
NELI ROŽMAN EMA ŠUŠTERIČ DBV KATANA U18 DUO W Slovenija
NIKA KOTAR NELI PODLOGAR SIBOR INOTHERM U18 DUO W Slovenija
ANDRAŽ ŽLINDRA GAL KOŠIR SIBOR INOTHERM U21 DUO M Slovenija
LOVRO DIVJAK MATIC JAKŠIČ SIBOR INOTHERM U21 DUO M Slovenija
NEJC PODLOGAR LUKA ČIROVIĆ SIBOR INOTHERM U21 DUO M Slovenija
Ta stran uporablja piškotke. Z nadaljevanjem uporabe te strani soglašate z uporabo piškotkov.